Najnowsze wydarzenia w naszym Zespole Szkolno-Przedszkonym nr 1 w Chorzowie

Tydzień Patrona Szkoły

Tydzień Patrona Szkoły, jak co roku obchodziliśmy uroczyście. Uczniowie klasy VI wystąpili w akademii poświęconej sylwetce Profesora Stanisława Hadyny.

Mikołajki 2019

Uczniowie i przedszkolaki z Naszej szkoły uczestniczyli w Mikołajkowym Show z Bernadetą Kowalską, gwiazdą śląskich przebojów, znaną z radia i telewizji. Przedstawienie sfinansowane zostało przez Radę Osiedla Maciejkowice, podobnie jak świąteczne, pełne słodkości paczki.

Jasełka 2019

Dnia 20 grudnia 2019r. w naszej szkole przeżywaliśmy klasowe Wigilie. W tym też dniu uczniowie klas II i III zaprezentowali całej społeczności szkolno-przedszkolnej tradycyjne Jasełka.

Uroczystość z okazji święta Edukacji Narodowej

14 października 2019 r. uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

8 listopada 2019r. uroczyście obchodziliśmy
w naszej szkole Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Warsztaty i szkolenia w ZSP nr 1w Chorzowie

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli
w warsztatach nt. „ Segregacji odpadów”, szkoleniu nt. „ Pierwszej pomocy przedmedycznej” oraz spotkaniu z przedstawicielami Ruchu nt. „ Bezpiecznego kibicowania i prawach kibica”

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku odbyło się w naszej Szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Koszęcin 25.09.2019

25 września w Koszęcinie w siedzibie Zespołu „Śląsk” odbyła się główna uroczystość obchodów 100 rocznicy urodzin założyciela Zespołu - Profesora Stanisława Hadyny.

Pasowanie na pierwszaka

2 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci z klasy I.