Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 25 im. Stanisława Hadyny w Chorzowie – Maciejkowicach
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 1
serdecznie zaprasza do zapisów dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021

Przed zapisem należy w sekretariacie szkoły pobrać kartę zgłoszenia.

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:
- dowód osobisty rodzica
- dokument zawierający PESEL dziecka (np. karta zdrowia NFZ)
- karta zgłoszenia podpisana przez obojga rodziców

Zapisy prowadzi sekretariat szkoły w godz. 7.00 – 15.00
Aby uzyskać dodatkowe informacje można dzwonić
pod nr tel. 32 245 91 09

Pierwszeństwo mają dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, natomiast dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły są przyjmowane do niej w miarę posiadanych miejsc.

Termin rekrutacji dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły: 2-16 marca 2020

Ulice należące do obwodu SP25:
Antoniowska, Antoniów, Budryka, Brzezińska, Emilii Plater, Gdańska, Główna, Kluczborska, Langiewicza, Michałkowicka, Poprzeczna, Rębaczy, Rozbarska, Słowików, Torowa, Wiejska.

Wniosek do rekrutacji dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły

Wniosek dla dzieci z rejonu

Uchwała Rady Miasta

Liczba odwiedzin: 201458