Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku odbyło się w naszej Szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii przygotowanej przez panią mgr Justynę Fiołkę wraz z uczniami klasy III oraz we mszy świętej w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętej Rozalii, podczas której ksiądz proboszcz Maciejkowic Paweł Bul udzielił wszystkim przybyłym wiernym błogosławieństwa Bożego. Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Pani Dyrektor Szkoły mgr Bożena Ligocka powitała wszystkich bardzo serdecznie, w szczególności uśmiechniętych uczniów klasy pierwszej, przybyłych wraz z dumnymi i przejętymi rodzicami. Pani Dyrektor wspomniała także o bardzo istotnej zmianie dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, mianowicie od 1 września 2019 roku uczymy się i pracujemy w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Chorzowie. Przedstawione zostały poszczególne klasy wraz z wychowawcami:

- klasa I wychowawczyni mgr Anna Mozdyniewicz

- klasa II wychowawczyni mgr Renata Pisarek

- klasa III wychowawczyni mgr Justyna Fiołka

- klasa IV wychowawczyni mgr Monika Toporek

- klasa V wychowawczyni mgr Anna Klimek

- klasa VI wychowawczyni mgr inż. Teresa Białowąs

- klasa VII wychowawczyni mgr Marta Androsiuk

- klasa VIII wychowawczyni mgr Izabela Nowak

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie zapoznali się z przyszłymi prawami i obowiązkami oraz planem lekcji; po czym w dobrych, jeszcze wakacyjnych nastrojach wszyscy udali się do domów.

opr. pani Agnieszka Malinowska