Poniedziałek       13.15 -16.15
Środa                   14.00 -16.00
Czwartek              13.15 - 16.15
Piątek                     7.00 - 11.00

Czas pandemii sprzyja czytelnictwu!
Książka pozwoli ci uciec od nieprzyjaznej rzeczywistości!!

Książkowa lista przebojów klasy III :

„Podróże Teppiego po Szumiących Morzach” Mortka Marcin
Wiking Tappi kocha Szepczący Las i swoich przyjaciół. Ale od ostatniej przygody w Lodowej Zatoce marzy wciąż o dalekich podróżach. Buduje więc z przyjaciółmi okręt i razem z Chichotkiem rusza na wyprawę po Szumiących Morzach.
„Magiczne drzewo .Czerwone krzesło” Andrzej Maleszka Magiczna
seria Andrzeja Maleszki to opowieść o trójce współczesnych dzieci: Kukim, Tosi i Filipie. Książka zabiera do świata magii niezależnie od wieku czytelnika. Każdy kiedyś marzył, aby znaleźć magiczny przedmiot, który spełni nasze życzenia.
„Wojtek Żołnierz bez munduru” Eliza Piotrowska
Poznaj historię niedźwiedzia, który w czasie wojny towarzyszył polskim żołnierzom z Armii Andersa. Opowiada ją sam Wojtek – ze swojej perspektywy pokazuje nam zarówno żołnierską codzienność, jak i wojenne dzieje Polski i Europy.
„Pipi Pończoszanka” Astrid Lindgren
 Pippi Pończoszanka to najweselsza i najdziwniejsza dziewczynka na świecie! Od kiedy jej ojciec został królem Południowego Pacyfiku, mieszka w Willi Śmiesznotce w towarzystwie konia oraz małpki i robi tylko to, co chce. Nie chodzi do szkoły, jest wielką kłamczuchą i stanowczo lepiej sobie radzi ze złodziejami niż na proszonym podwieczorku – ale za to ma bardzo dobre serce!
- „Zezia i Giler” A. Chylińska
- seria książek „Dzienniczek cwaniaczka” J. Kinney