ZAJĘCIA DODATKOWE W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM NR 1 (SP25)
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
Lp. |
Nazwa zajęć |
Prowadzący |
Klasa |
Dzień |
Godzina |
1. |
Szkolne Koło Sportowe |
Anna Klimek |
5 – 6 |
poniedziałek |
14:10 – 14:55 |
2. |
Szkolne Koło Sportowe |
Anna Klimek |
6 – 8 |
czwartek |
14:10 – 14:55 |
3. |
Szkolne Koło Sportowe |
Anna Klimek |
1 – 2 |
poniedziałek |
13:20 – 14:05 |
4. |
Szkolne Koło Sportowe |
Anna Klimek |
3 – 4 |
czwartek |
13:20 – 14:05 |
5. |
Koło zainteresowań z chemii |
Marzena Szymczak |
7 – 8 |
czwartek (według potrzeb) |
od 14:05 |
6. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty |
Agnieszka Malinowska |
8 |
środa |
14:10 – 14:55 |
7. |
Kółko matematyczne „Z matematyką za pan brat” |
Agnieszka Malinowska |
4 – 6 |
czwartek |
13:20 – 14:05 |
8. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego |
Marta Androsiuk |
4 |
środa |
7:30 – 8:20 |
9. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego |
Marta Androsiuk |
6 |
piątek |
13:20 – 14:00 |
10. |
Zajęcia rozwijają ce umiejętności uczenia się |
Mariola Korus |
- |
wtorek |
13:20 – 14:05 |
11. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty |
Agnieszka Wieczorek |
8 |
piątek |
9:20 – 10:05 |
12. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego |
Agnieszka Wieczorek |
6 – 7 |
wtorek |
7:35 – 8:20 |
13. |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Anna Mozdyniewicz |
2 |
poniedziałek |
13:20 – 14:05 |
14. |
Kółko muzyczno – plastyczne „Piórkiem, dźwiękiem i pędzelkiem” |
Anna Mozdyniewicz Monika Toporek |
2 |
wtorek; do grudnia czwartek |
13:20 – 14:05 12:10 – 12:55 |
15. |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia (świetlicowe) |
Renata Pisarek |
3 |
poniedziałek środa |
10:20 – 11:05 10:20 – 11:05 |
16. |
Zajęcia ogólnorozwojowe |
Justyna Fiołka |
1 |
środa |
12:10 – 12:55 |
17. |
Zajęcia świetlicowe Edukacja regionalna |
Izabela Nowak |
1 – 3 |
piątek |
13:30 – 14:30 |
18. |
Kółko przyrodniczo – biologiczno - geograficzne |
Robert Matusiak |
4 – 8 |
poniedziałek piątek |
15:45 – 16:15 15:45 – 16:15 |
ZAJĘCIA UNIJNE (do 31.01.2021 r.)
|
|||||
19. |
Zajęcia matematycno – informatyczne Zajęcia ogólnorozwojowe |
Renata Pisarek |
3 3 |
poniedziałek wtorek środa |
7:35 – 8:20/12:10 – 14:05 7:35 – 8:20/12:10 – 12:55 7:35 – 8:20/13:20 – 14:05 |
20. |
„Mali informatycy” „Mali przyrodnicy” „Mali matematycy” „Mali i zdolni” język angielski |
Anna Mozdyniewicz |
2 2 2 1 – 3 |
poniedziałek wtorek środa
czwartek |
7:30 – 8:15 7:30 – 8:15 7:30 – 8:15 13:20 – 14:05 |
21. |
„Z komputerem za pan brat” „Wiedzieć i umieć więcej” „Zostań mistrzem”/”Chcę umieć więcej” „Poznajemy przyrodę” |
Justyna Fiołka |
4 4 4 4 |
środa/czwartek piątek środa czwartek
|
7:30 – 8:15 7:30 – 8:15 13:00 – 14:30 13:45 – 14:00 |
22. |
„Poznajemy przyrodę przez informatykę” |
Iwona Chrobot |
6 |
piątek |
13:20 – 14:05 |
23. |
Geografia |
Robert Matusiak |
7 – 8 |
poniedziałek |
15:00 – 15:45 |
24. |
Zajęcia informatyczne |
Janusz Gajda |
1 – 3 |
poniedziałek środa piątek |
12:30 – 14:45 12:30 – 14:45 12:30 – 14:45 |
25. |
„Liczę coraz lepiej” „Uczę się liczyć” |
Izabela Nowak |
4 4 |
wtorek środa |
13:20 – 14:05 13:20 – 14:05 |